567-6635-ico-wu.jpg

Z czego wynikają kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja ze wzwodem pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to zdarzyć co najmniej raz w życiu każdego faceta. Jak wiadomo podstawy braku wzwodu mogą być różne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Problem ze wzwodem ma miejsce, kiedy wzwód nie pojawia się w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby dało się odbyć zwykły stosunek. Można mówić o rzeczywistym problemie z erekcją, kiedy komplikacja następuje co najmniej w 75% prób i trwa to przez długi okres. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej prezentujemy najważniejsze powody kłopotów z potencją.
1.Zdenerwowanie i przemęczenie. W momencie, kiedy spędzamy większość dnia w pracy i żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły oraz humoru na seks. Trzeba wtedy zadbać o minimalizowanie momentów stresowych, relaks kamagra zel oraz normalne podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z dużym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub niepełną erekcję.
3.Papierosy. Z badań wykonanych przez ekspertów dokładnie wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 3/4 badanych doprowadza do impotencji. Prócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja

Dodaj komentarz