2688-5365-ico-wu.jpg

Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka prostych strategii, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna albo jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Podajemy ci parę prostych metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego cialis zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Niespiesznie i krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że maleje transport krwi do członka w czasie stosunku. Jeśli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do chorób układu krwionośnego. Ten stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zlikwiduj nadwagę.

Dodaj komentarz