4716-2874-ico-wu.jpg

Proste? To do działania, a raczej do łóżka!

Chętka na seks zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest zgodna z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest również od dyspozycji organizmu. tania levitra
Z tej przyczyny poza troską o adekwatną oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, żeby sprostało zadaniom, które pragniemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie i ograniczenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezwykle negatywnie na możliwości erekcji, nie ma też odpowiedniej liczby wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wypisanych w artykule sposobów, każdy z nas mógłby polecić kilka własnych, które sprawiają, iż ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony rodzaj wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie pysznego i wymyślnego jedzenia: miło i sielankowo lub aktywnie i ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Mniejsza z tym jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra

Dodaj komentarz