7669-8004-ico-wu.jpg

Przyczyny zaburzonej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z erekcją są osobistym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest oznaką ich męskości. To sprawia, że panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) rozmawiać o tym problemie, ale jeszcze sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia wzwodu to ogromny test dla każdego kochanka. Mimo to panowie powinni wiedzieć, iż są to schorzenia wyleczalne. Trzeba tylko zwalczyć nieśmiałość i zgłosić się do lekarza. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Kłopoty z erekcją, zaburzenia wytrysku to bardzo częste schorzenia. Dotyczą średnio 10% męskiej populacji. Problem nasila się, gdyż powiększają się przyczyny powodujące zaburzenia wzwodu. Zauważa się wzrost zachorowań na
potencja cukrzycę, dolegliwości układu sercowego oraz stany depresyjne. Kłopoty z erekcją mogą dotyczyć kochanków w każdym wieku. Przeróżne mogą być powody zaburzeń.

U młodych panów, tj. przed trzydziestym rokiem życia schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U starszych panów kłopoty mogą wynikać z niektórych chorób. Zaburzona erekcja lub jej niewystępowanie mogą być wywołane schorzeniami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie levitra

Dodaj komentarz