8501-4926-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na dotykaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn należy pobudzać zakończenia nerwowe znajdujące się na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i stanowczo naciskać na pięty. Akupresurę należy rozpocząć od delikatnych muśnięć i stopniowo regulować moc ucisku. Każdą ze stóp trzeba pobudzać przez nie więcej niż pięciu minut.
Kobiety bardziej reagują na naciskanie punktów zlokalizowanych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych punktów jest dobrym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki codziennym masażom życie łóżkowe tania viagramoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą dokładnie, które miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio

Dodaj komentarz